O nas

Jakub Husarzewski

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami, procesami i strukturami organizacyjnymi zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Specjalizacja: IT, technologie Internetu Rzeczy oraz Automatyki Przemysłowej.

Marcin Rudziakowicz

Praktyk biznesu, menedżer, doradca, trener i coach posiadający ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach zarządzania organizacją, sprzedażą i projektami. Inspiruje do zmian ukierunkowanych na rozwój, innowacje oraz proaktywność.

Eksperci IT i OT

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarach OT i IT.
Nasi pracownicy przez wiele lat pracowali na różnych poziomach organizacji zajmując się zarówno projektowaniem, wdrażaniem jak i utrzymaniem rozwiązań w obszarach automatyki przemysłowej jak i IT.
Ponieważ obecnie obszary te coraz bardziej się przenikają, a wąska specjalizacja utrudnia przepływ pomysłów, postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał tworząc rozwiązania łączące to co najlepsze z obu światów.

Siła Grupy: RatioMation podmiotem wiodącym OT/IT w grupie ArtPM

Wykorzystujemy interdyscyplinarną siłę grupy ArtPM, żeby dostarczać rozwiązania najbardziej złożonych i nietypowych problemów biznesowych.
W naszym zespole znajdują się nie tylko eksperci z doświadczeniem technicznym, ale także specjaliści od zarządzania obszarami „miękkimi”:
– Procesami: tworzeniem, optymalizacją, raportowaniem
– Jakością/wydajnością: metodyki Lean, 6SIGMA
– Zasobami i ich optymalnym wykorzystaniem
– Kosztami: ograniczenia kosztów / wskazanie oszczędności

Zespół RatioMation

Nasz zespół to 35 osób z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i optymalizacją przedsiębiorstw, IT, OT oraz prowadzeniu projektów.

Mamy doświadczenie w branżach: automotive, produkcji, finansowej, transportowej, logistyki, FMCG.

W Ratiomation dzielimy sie pracą, biznesem i sukcesem, bo razem osiągniemy więcej niż każdy osobno.